Drugi Oddech Pracownia terapeutyczna Dołącz do nas!
tel. 791 622 432
tel. 600 139 350

Nasz zespół

Jesteśmy wyspecjalizowanymi ekspertami w dziedzinie naturoterapii, hirudoterapii, hydrokolonoterapii oraz dietetyki. Jesteśmy specjalistami posiadającymi certyfikaty i uprawnienia do wykonywania oferowanych przez naszą pracownię świadczeń. W naszą pracę wkładamy całą naszą wiedzę oraz pasję. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom. W naszej pracowni koncentrujemy się na zagadnieniach związanych z oczyszczaniem organizmu oraz profilaktyką zdrowotną chorób cywilizacyjnych (otyłość, cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze), chorób układu pokarmowego, chorób układu krążenia. W obszarze zainteresowań pozostają również tematy związane z zaburzeniami odżywiania, niedowagą oraz znaczną nadwagą. Opracowujemy diety, prezentując im wiedzę na temat odżywania, aby wspomóc walkę z chorobą oraz zapobiegać jej nawrotom.

Pomogliśmy już dużej liczbie osób w walce z chorobami. Dbamy o Pacjentów. Oni są dla nas najważniejsi.

 

PaulinaGronostaj Paulina Gronostaj
Certyfikowana i dyplomowana fizjoterapeutka i hirudoterapeuta. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia. Członek Polskiego Towarzystwa Hirudologicznego. Posiada dyplom z teoretycznych i praktycznych zagadnień hydrokolonoterapii uprawniających do wykonania zabiegu oczyszczania jelita grubego.
Kasia Katarzyna Miernicka
Dietetyk, naturoterapeuta. Specjalizuje się w dietetyce sportowej. Z pasji i wyboru zajmuje się tym do czego jest przekonana – dbaniem o zdrowie w sposób naturalny, przy pomocy diety, ziół oraz wartościowych suplementów. Posiada dyplom z teoretycznych i praktycznych zagadnień hydrokolonoterapii uprawniających do wykonania zabiegu oczyszczania jelita grubego.

Wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kuchnią oraz tych, którzy zgłębiają temat wpływu jedzenia na zdrowie oraz wyniki sportowe zapraszamy do kontaktowania się z nami. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą nauczyć się świadomie i naturalnie odżywiać oraz tych, którzy mają różne dolegliwości, wymagające zmiany odżywiania. Oferujemy także pomoc przy alergiach pokarmowych, stanach zapalnych układu pokarmowego, nadwadze oraz wielu innych  innych dolegliwościach.