PROMOCJA! Karboksyterapia i mezoterapia igłowa skóry głowy – na ratunek rzadkim i cienkim włosom!

Masz cienkie, przerzedzone włosy i to widać?
Mamy na to sprawdzony sposób. Zapraszamy na serię zabiegów karboksyterapii i mezoterapii skóry głowy.

Karboksyterapia i mezoterapia igłowa skóry głowy – na ratunek rzadkim i cienkim włosom!

Kupując pakiet 10 zabiegów karboksyterapii, mezoterapię skóry głowy otrzymasz gratis.

Karboksyterapia skóry głowy jest bardzo ceniona w walce z wypadaniem włosów. Zabieg polega na podskórnym podawaniu dwutlenku węgla, które hamują wypadanie włosów i pobudzają wzrost nowych. Po zabiegu karboksyterapii i mezoterapii igłowej wykonywany jest masaż skóry głowy, który pozwala równomiernie rozprowadzić wstrzyknięte składniki odżywcze.
Zwykle w pierwszej fazie wykonuje się 1 zabieg tygodniowo przez około dwa miesiące. Po tym okresie stosuje się zabieg pielęgnacyjny raz na pół roku.
Mezoterapia koktajlami witaminowymi
Znaczną poprawę kondycji włosa, a co za tym idzie – zwiększenie objętości włosów można uzyskać stosując zabieg mezoterapii igłowej.

Ampułka z koktajlem witaminowym, za pomocą iniekcji podskórnej wprowadzana jest w głębokie warstwy skóry. To wyjątkowo skuteczna metoda, która nie tylko hamuje wypadanie włosów, ale pobudza nowe, tzw. baby hair, do wzrostu. Takie mieszanki odżywczych składników aktywnych przygotowywane są z myślą o indywidualnych potrzebach pacjenta. Mezoterapia dodatkowo zapewnia przyspieszenie porostu włosów, które będą zdrowe i silne.