Nasz zespół

Pracownia Drugi Oddech to wyjątkowe miejsce. Tworzą ją ludzie, którzy pracę traktują odpowiedzialnie i z pasją. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom. U nas poczujesz się zaopiekowany i wyjątkowo potraktowany. Otrzymasz fachową pomoc ale i na chwilę wyciszysz się i zrelaksujesz.

Naszą ideą jest holistyczne podejście do człowieka – wierzymy, iż ciało, emocje, umysł oraz dusza stanowią jedność, a odpowiednia harmonia miedzy poszczególnymi składowymi jest kluczem do zachowania zdrowia, urody  i życia w harmonii.


W naszej pracowni wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologi, dietetyki oraz relaksujące i odprężające masaże. Koncentrujemy się na zagadnieniach związanych z oczyszczaniem organizmu oraz profilaktyką zdrowotną chorób dieto zależnych (m.in. tarczyca, otyłość, cukrzyca, miażdżyca, nadciśnienie tętnicze).

Paulina Gronostaj
Certyfikowana i dyplomowana fizjoterapeutka i hirudoterapeuta. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia. Członek Polskiego Towarzystwa Hirudologicznego.

Katarzyna Miernicka
Dietetyk, naturoterapeuta, masażystka. Z pasji i wyboru zajmuje się tym do czego jest przekonana – dbaniem o zdrowie w sposób naturalny, przy pomocy diety, ziół oraz wartościowych naturalnych suplementów.

Wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kuchnią oraz tych, którzy zgłębiają temat wpływu jedzenia na zdrowie zapraszamy do kontaktowania się z nami. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą nauczyć się świadomie i naturalnie odżywiać oraz tych, którzy mają różne dolegliwości, wymagające zmiany odżywiania. Oferujemy także pomoc przy alergiach pokarmowych, stanach zapalnych układu pokarmowego, nadwadze oraz wielu innych  innych dolegliwościach.